Home / Tag Archives: ekspozoi

Tag Archives: ekspozoi

Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto)

Bella Hadid arriti në Big Apple të shtunën në mëngjes dhe dukej e lehtësuar, teksa stili i veshjes e la në baltë, pasi ekspozoi më shumë seç duhej nga asetet e saj.Modelja 21-vjeçare po kalonte në rrugët e Nju Jorkut me mikeshat e saj, kur papritur këmisha u ngrit më shumë seç duhej dhe gjoksi i saj doli në pah.1 of 7Ajo mbante veshur edhe një palë xhinse shumë të lezetshme dhe atlete të zeza Balenciaga.3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: “Mi shikoni të pasmet”

Dy ditë më parë ajo i tregoi botës për ndërhyrjen kirurgjike në gjoks.Dhe të premten Amber Rose vendosi që të tregojë asetet e tjera, në llogarinë e saj në Instagram.E veshur në bikini ngjyrë portokalli, 34 vjeçarja ekspozoi të pasmet gjigante teksa qëndronte buzë pishinës. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Irina Shayk

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një 40 vjeçare seksi si Myleene Klass

Ajo ka një fizik perfekt për të veshur bikini.Dhe 40 vjeçarja Myleene Klass ekspozoi format e saj teksa kishte veshur bikini të kuqe.Ajo u sigurua që të tregojë hiret trupore, duke treguar se ende është në top formë. (TemA)

Lexone

FOTOT: Aktorja tregon format me bikini

Lucy Hale ka gjetur një mënyrë fantastike për të marrë marë veten pas anulimit të serisë televizive Life Sentence.Aktorja është parë duke pushuar në Maui, Hawaii, gjithë javës.Ylli 28-vjeçar dukej fantastike derisa ekspozoi trupin joshës me bikini. (TemA)

Lexone