Home / Tag Archives: dyshuarit

Tag Archives: dyshuarit

Rrahje masive në këtë qytet të Kosovës

Gjatë ditës së djeshme në Komunën e Klinës ka ndodhur një rrahje masive. Policia e Kosovës raporton se janë arrestuar pesë të dyshuar të gjinisë mashkullore pasi që të njëjtit ishin përleshur fizikisht mes vete. Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar …

Lexone