Home / Tag Archives: drejtesi

Tag Archives: drejtesi

Sherr në emision/ Nazarko-Salianjit: O budalla, ku merr vesh ti. I kthehet Alfred Lela: Ik mos na çaj trapin

Emisioni i djeshëm në “Top Show”, ku ishin të ftuar mes të tjerëve Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD Salianji, është përfshirë nga debate të ashpra, të cilat kanë shkuar deri në ofendime.Shpëtim Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon, do i shkojmë me paketa në burg. Te shigjetosh Fatmir Xhafen, do te thote te shkaterrosh te gjithe reformen ne drejtesi. Ai eshte nga baballaret e reformes se vettingut.(I përgjigjet Salianji)Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh tiAlfred Lela: Ti je gomar. Ik dil në pension mos na çaj trapin (TemA)

Lexone

FOTO: “S’la gjë pa thënë për të”, Ylli Manjani “dorzohet” para ambasadorit Lu

Ambasadori amerikan Donald Lu i cili është mbështetësi më i madh i Reformës në Drejtësi, është takuar me ish-ministrin e Drejtësisë, Ylli Manjanin, kritiku i ashpër i kësaj reforme.Qëndrimet e këtij të fundit kanë qenë mjaft të ashpra ndaj trupit diplomatik në Tiranë duke shpërthyer herë pas here në akuza. Siç duket kjo ka nxitur ambasadorin që të ulet për t’i sqaruar ngjarjet e fundit dhe zhvillimet rreth reformës. (TemA)

Lexone

Ja sa mijëra euro janë dhënë për vrasjen e familjes Hajra?!

Faton Ramadani, vëllai i Burim e Arsim Ramadanit, të dënuar në rastin “Kiqina” në faqen e tij në facebook, ka postuar një video ku sipas tij, i akuzuari në rastin “Bllaca”, Shpresim Uka thotë se vrasësi i familjës Hajra ka marrë 70 mijë euro para, kurse për një tjetër vrasje …

Lexone