Home / Tag Archives: dramatike

Tag Archives: dramatike

VIDEO: Vajza nuk e lëshon nga puthja në buzë të riun, policët i hedhin piper për ta ndarë

Ky është momenti dramatike kur e dashur i kafshon gjuhën djalit të ri dhe nuk e lëshon.Djali 23-vjeçar u pa duke qarë me zë të lartë dhe duke rrjedhur gjak nga gjuha.Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza ta lëshonte djalin.Mësohet se kjo ishte puthja e fundit midis çiftit pasi djali e kishte lënë vajzë pasi ajo kishte probleme mendore.Ngjarja ndodhi në Kinën lindore. (TemA)

Lexone

VIDEO/ Momenti dramatik: Vinçi 50 tonësh bie sipër anijes

Një vinç prej 50 tonësh është rrëzuar në lumin Lena pasi u përpoq të ulë një anije të madhe në ujë.Video tregon momentin kur vinçi n e merr pesha e anijes dhe bie mbi të.Pamjet dramatike u kapën nga një nga punonjësit në portet e Ust-Kut në rajonin jug-qendror të Rusisë. (TemA)

Lexone