Home / Tag Archives: dollareve

Tag Archives: dollareve

FOTOT: Brenda “parajsës” 4.91 milionë dollarëshe të Leonardo DiCaprios

Leonardo DiCaprio është zhvendosur në Los Angelos.Aktori i famshëm ka blerë një shtëpi të re për shumën e 4.91 milionë dollarëve, e cila i përkiste producentit Moby.Shtëpia, e cila ndodhet në zonën e Los Feliz, është një “parajsë” më vete.Ajo është e arreduar me stil anglez dhe ka pesë dhoma gjumi dhe tetë banjo.Në këtë shtëpi gjen spa, pishina, kinema dhe çdo gjë tjetër që do ju shkojë në mendje. (TemA)

Lexone

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Modeli i ri i Surface Laptop fillon prej 799 dollarëve

Microsoft ka debutuar në heshtje me modelin e ri të laptopit Surface Laptop, të cilin e ofron në katër ngjyra dhe opsione të Intel Core m3, Intel Core i5 or Core i7 me 16GB RAM dhe deri në 1TB memorie. Ky model i Surface do të jetë pak më i …

Lexone