Home / Tag Archives: dobetamesohet

Tag Archives: dobetamesohet

Përleshje me thika mes të rinjve në Sarandë, një i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Borsh të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Mësohet se disa të rinj po nga fshati Borsh janë grindur me njëri-tjetrin dhe sherri ka përfunduar duke nxjerrë …

Lexone