Home / Tag Archives: dizenjuara

Tag Archives: dizenjuara

FOTOT: Ylli televiziv “ndez” plazhin në Miami

Ajo nuk heziton që të tregojë format e saj sa herë që i jepet rasti.Dhe Draya Michele ka “ndezur” plazhin në Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.Ylli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje te dizenjuara nga vetë ajo.Teksa pozonte herë në detë e herë në pishinë 33-vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone