Home / Tag Archives: ditelindjen (page 2)

Tag Archives: ditelindjen

Kryemadhin s’e kishim parë kurrë kështu, fjalë të ndjera për personin e shtrenjtë në jetën e saj

Nëna e Monika Kryemadhit feston sot ditëlindjen dhe në ritmin që tani i ka kapur të gjithë, që çdo urim e bëjnë edhe në rrjetet sociale, nuk mund të shpëtonte kryetarja e LSI.Ajo ka postuar një foto me të ëmën në FB dhe e uron me fjalë të ndjera.Postimi i plotëSot ti ke ditelindjen!Një buqetë me lule do të ishte rutinë, si ajo që bëhet gjithmonë me miqtë për ti uruar. Buqetën e dashurisë që ti më ke dhuruar, lumin e mirësisë që solle tek unë dhe sakrificat e tua të panumërta për mua nuk mund ti mbledh në një buqetë me lule. Ti heroina ime e heshtur, që më jep dorën në çdo moment, edhe sot që unë jam nënë, për ty nuk do mjaftonin lulet e të gjitha kopshteve të botës.Të dua shumë mami im!

Lexone

Çfarë ka ndodhur me Elvana Gjatën? Nuk do ta njihni

Elvana Gjata me t’u larguar nga Flori Mumajesi dhe kompania e tij artistike “Threedots”, disi sikur e humbi atë popullaritetin dhe dashurinë që e gëzonte në masë të madhe,. Elvana iku nga Shqipëria pas prishjeve të raporteve me Florin, edhe pse dyshja hala nuk e kanë sqaruar për publikun nëse …

Lexone

Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj!

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun,  Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi dhe nëna e Albatritit. Merita sot festoon ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe reja e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. Sot eshte …

Lexone