Home / Tag Archives: ditelindje

Tag Archives: ditelindje

Francesco Totti feston 11-vjetorin e vajzës së tij (Foto)

1 of 7Një tortë e ngrirë dhe me dy qirinj në formën e numrit 11 për vajzën dhe fëmijën e dytë (pas Christian, 13 vjeç në nëntor) në shtëpinë e Francesco Totti-t dhe Ilary Blasi-t. Një ditëlindje e festuar me të afërmit e familjes dhe puthjen e baba Francesco-s për bionden e vogël Chanel, e cila ndihmohet të fryjë qirinjtë nga e motra Isabell, 2 vjeçe.14 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone