Home / Tag Archives: dielltemperatura

Tag Archives: dielltemperatura

Moti për ditën e sotme, e premte 25 maj

Gjatë ditës së sotme, në vend do të mbizotërojë kohat e kthjellët dhe me diell.Temperatura më e lartë është 28 gradë celcius, ndërsa temperatura më e ulët është 16 gradë celcius.The post Moti për ditën e sotme, e premte 25 maj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone