Home / Tag Archives: diellite

Tag Archives: diellite

FOTOT: Ashley “ndez” Ibizan

Ashley James po kalon disa momente relaksi bashkë me mikeshat e saj në Ibiza.Ajo dukej mjaft seksi teksa merrte rrezet e diellit.E veshur me bikini të kuqe, 31-vjeçarja tregoi format e saj perfekt. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një “seksi mama” si Tamara

Ajo po kalon disa momente relaksi me familjen e saj në plazhet e Dubait.Tamara Ecclestone është fotografuar më të bijën teksa freskoheshin në det dhe shijonin rrezet e diellit.E veshur me bikini 33 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe në super formë. (TemA)

Lexone