Home / Tag Archives: dhunshem

Tag Archives: dhunshem

VIDEO: Polici shtrin në rërë vajzën dhe i vë prangat, ajo e pështyn në fytyrë

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një oficer i New Jersey-it shtrin në rërë një vajzë me bikini teksa e arreston atë.Në videon e filmuar nga kamera e trupit tregojnë arrestimin e dhunshëm ku polici, godet në kokë vajzën Emily Weinman dhe e shtrin në rërë për t’i vendosur prangat.Zyrtarët pretendojnë se Weinman krijoi rezistencë gjatë arrestimit dhe më pas pështyu oficerin e policisë.Incidenti ndodhi gjatë fundjavës në plazhet e New Jersey-it. (TemA)

Lexone

Dhëndri e nxjerr nusen me dhunë nga vetura, kur ta kuptoni arsyen do të habiteni

Burri i njohur vetëm me mbiemrin Li, i ka befasuar të pranishmit në Sichuan të Kinës, kur e ka nxjerr nusen dhunshëm nga vetura. Ende nuk dihen arsyet, por besohet se ai është nervozuar sepse ajo kishte shpenzuar afro 30 mijë euro për ceremoni, pa dijeninë e tij.Mirëpo, të tjerët shkojnë edhe më larg duke thënë se ajo ka fjetur me ish-të dashurin një natë më parë dhe i ka treguar derisa po udhëtonin.Ngjarja është publikuar edhe nga mediat që kanë shkruar se nusja ka fëmijë me një tjetër, ndërsa bashkëshorti saj i ri nuk e dinte që ekzistonin, prandaj veproi në këtë mënyrë.

Lexone

FOTOT: Gardiania bie në “dashuri” me të burgosurin e dhunshëm, zbulohen mesazhet erotike

Një punonjëse policie 25-vjeçare në Britani është dënuar me 16 javë burg, pasi u zbulua se kishte nisur një marrëdhënie me të të burgosur të dhunshëm.Shauna Cleary, 25 vjeç, filloi një marrëdhënie me të burgosurin e dhunshëm Kurt Jarman, ndërsa punonte në burgun e meshkujve HM Prison Parc, në Uells.Gjatë hetimeve u provua se ajo shkëmbente mesazhe me të burgosuri Jarman.Ky i fundit është dënuar me 10 vjet burg, pasi rrahur për tre orë në mënyrë barbare një 77-vjeçar në shtëpinë e tij, pasi kishte shkuar ta grabiste.(TemA)

Lexone