Home / Tag Archives: deshtuan

Tag Archives: deshtuan

Pjerin Ndreu: Përgjimi është i sajuar për të implikuar Xhjafajn, të vërtetën e di vetëm Babalja

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu thotë se Partia Demokratike sajon për të implikuar Fatmir Xhafajn për mbështetje ndaj të vëllait.Deklarata e ndreut iNdreu i ftuar në Ora News:Ka dy tentativa të PD-së për ta implikuar Xhafën në suporte për të vëllain.Pas dështuan me atë ndryshimin e nenit, dolën tek videoja.Duan patjetër ta implikojnë Xhafën me mbështetje ndaj të vëllait, duke qenë ministër i Brendshëm, ndërkohë që vazhdon aktivitetin kriminal.Gjithë qëllimi ky është, dhe sajojnë.Deri tani vetë Babalja e di të vërtetën.

Lexone

Guardiola ofron 90 milionë euro për yllin algjerian

Pep Guardiola nuk heq dorë nga synimet e tij për të afruar Riyad Mahrez te Manchester City. Pasi dështuan në merkaton e dimrit, drejtuesit e Citizens do të nisin ofensivën menjëherë sapo të hapet merkato me një ofertë afro 90 milionë Euro për të bindur Leicester që të lërë të lirë asin algjerian.Në janar Leicester kërkoi 125 milionë euro për kartonin e Mahrez por duke parë edhe dëshirën e lojtarit, klubi pritet të pranojë 90 milionë euro ndoshta edhe bonuse për kalimin e 27-vjeçarit te kampionët e Anglisë.10 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone