Home / Tag Archives: deshtoje

Tag Archives: deshtoje

Marina hedh me kilogram grim, dështon keq me pamjen

Marina në çdo paraqitje të saj ka treguar sesa shumë pasion e ka grimin dhe ‘maskimin’ e fytyrës. Konsiderohet prej femrave më të bukura të ekranit dhe moderatoja e famshme mundohet shumë që këtë titull ta mbajë, përcjell ORAinfo. Tendenca për t’u dukur sa më bukur bën që ndonjëherë edhe …

Lexone