Home / Tag Archives: deshmuar

Tag Archives: deshmuar

Indinjohet Ervin Salianji: Këtu nuk ka moralitet, bëj çfarë të duash

Ervin Salianji ka folur për përgjimin e që pretendohet se bëhet fjalë për Agron Xhafajn. Edhe pse refuzoi të shkojë në prokurori për të dëshmuar, Salianji ka zgjedhur një studio televizive për t’u rrëfyer.Ai thotë në News 24 se përgjimin e ka bërë një gazetar. Në një moment Salianji është irrituar duke thënë se në këtë vend mund të bësh ç’të duash se nuk ka moralitet.” Ne kemi fakte: 1. Agron Xhafaj që thotë se po më sulmojnë vëllain. 2. Thotë që ata në Itali po zbërthehen. 3. Thotë mos më kërko më ndihmë se po na sulmojnë. 4. Vëllai i tij ka falsifikuar nenin. Këtu është ujku ça gjurmësh kërkojmë ne. Si s’paska moraliteti këtu. Bëj çfarë të duash se këtu nuk ka moralitet”, thotë Salianji. (TemA)

Lexone

FOTOT: Të gjithë sytë tek Ashley Graham

Ashley Graham është njëra nga modelet më të njohura dhe më inspiruese për shkak të formave të saj.Ajo edhe një herë e ka dëshmuar përmes një imazhi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa pozon në një ujëvare gjigante.E veshur me rroba banjoje ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone