Home / Tag Archives: deshmitarit

Tag Archives: deshmitarit

Sali Berisha “shet” dëshmitarin X: Kemi dhe dëshmitarë të tjerë, ta hedhim Ramën në Lanë

Ashtu si Lulzim Basha, Sali Berisha tha se Rama me Xhafaj po terrorizojnë dëshmitarin X.Por, sipas Berishës, ata kanë dhe dëshmitarë të tjerë, përveç dëshmitarit X.“Rama po ushtron terror ndaj dëshmitarit X.Por ai nuk e di se ne kemi një zinxhir dëshmitarësh dhe provat janë autentike.Ta shporrim dh eta nxjerrim nga zyra Ramën.Ta hedhim në Lanë”, tha Berisha.(TemA)

Lexone