Home / Tag Archives: deputeten

Tag Archives: deputeten

FOTOT/ Tundohet fotografi i Kuvendit, tregon “fiksimin” për Grida Dumën: Është “Miss opozita”, kush e ka inat të më shajë mua

Fotografi i Kuvendit Agim Rama duket se është impresionuar nga pamja e jashtme e deputetes demokrate Grida Duma.Teksa i ka shkrepur një fotografi teksa hynte në sallën ku zhvillohen seancat plenare, ai e konsideron atë si më të bukurën e demokratëve.Rama shkon më tutje teksa fton të gjithë ktitikët e saj që ta shajnë atë dhe jo deputeten simpatike që ai ka fiksim.“ME MISIN E OPOZITES…KUSH E KA INAT LE TE ME SHAI MU… “, shkruan Rama teksa ka kapur me objektivin e tij deputeten. (TemA)

Lexone