Home / Tag Archives: denoncoi

Tag Archives: denoncoi

Denoncoi skandalin e pronave në Lezhë ku ishte i përfshirë dhe kryebashkiaku i PD, i djegin lokalin

Një lokal është djegur gjatë natës në zonën e Ranës së Hedhun, në Shëngjin.Mësohet se lokali i shkrumbuar plotësisht nga flakët është në pronësi të Pjetër Prelës.Ai rezulton se është personi që denoncoi skandalin e tjetërsimit të pronave që solli edhe arrestimin e kryebashkiakut Frrokaj, ndërsa më pas u lirua për të vijuar hetimet në gjendje të lirë, raporton Report TV.

Lexone