Home / Tag Archives: dendesine

Tag Archives: dendesine

Tragjedi në Maqedoni, rrufetë godasin Shkupin – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Një bilanc tragjik është shënuar nga shirat e rrëmbyeshëm, përmbytjet dhe rrufetë gjate natës në Shkup, me të paktën 20 viktima, 10 prej te cilëve shqiptare dhe 6 persona të zhdukur mes të cilëve dhe fëmijë. Numri i personave qe kane humbur jetën mund të …

Lexone