Home / Tag Archives: dedikuar

Tag Archives: dedikuar

Fibank Albania ofron kredi “Per cdo qellim” me kushtet me te favorshme te mundshme

Produkti i fundit i lancuar nga Fibank Albania eshte kredia “Per cdo qellim” per te gjithe individet me kushtet me te favorshme te mundshme, te pershtatura ndaj klientit sipas specifikave te tij perkatese.Kredia “Per cdo qellim” eshte nje mundesi e shkelqyer per kedo, me norme interesi qe fillon nga 1.9% e kombinuar me fleksibilitet ne kerkesen e dokumentacionit dhe me clirimin e klientit nga detyrimi per te sjelle nje numer te madh dokumentash. Nuk eshte i detyrueshem Sigurimi I jetes per kete kredi. Nje tjeter clirim per klientin eshte fakti se kolaterali nuk eshte e domosdoshme te jete ne emer te kredimarresit. Keto kushte hapin plot mundesi te mira per kedo qe ka deshire te marre nje financim per qellimet e tij.Ky produkt ofron fleksibilitet ne planin e investimit dhe synon te mbuloje nevojat financiare te klienteve me te ardhura te qendrueshme, historik te mire te ripagimit te kredise dhe kolateral te pranueshem.Cdo person i interesuar, pervec nje vizite ne dege mund te apli..

Lexone

Valentina Nappi, nga porno në videolojëra (Foto)

1 of 7Pas Mia Khalifa, një tjetër yll pornografie ka vendosur që të ketë kanalin e vetë në një platformë të transmetimit të videolojëraveRasti i radhës është Valentina Nappi, një nga aktoret më të njohura të skenës së tornos, që ka hyrë në platformën streaming dedikuar lojërave, me një titull shumë të respektuar si Final Fantasy XV.Ylli i pornos ka hyrë në transmetime të shumta interaktive, duke krijuar bashkëveprim të mirëfilltë me shikuesit, ku nuk kanë munguar as pyetjet e “pakëndshme”, të cilave Valentina u është përgjigjur në mënyrë shumë të drejtpërdrejtë. Më tepër sesa një lëvizje e thjeshtë marketingu për të tërhequr anëtarë dhe donacione, kjo duket një pasion i sinqertë nga Valentina, e cila tregoi aftësitë e mira për aventurat në videolojëra.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT/ Parlamenti “zjen” nga sherret, Meta hedh valle: Pas Skraparit, ja merr shtruar në Gjirokastër

Ilir Meta duket se po kalon ditë mjaft të këndshme në jug ku çdo ditë shfaqet nga qyteti në qytet duke kërcyer.Teksa Parlamenti është i përfshirë në përplasje dhe tension, kreu i shtetit duket se ka gjetur paqe duke ja dedikuar kohën valleve popullore.Pas vizitës në Skrapar, ai është ndalur edhe në Gjirokastër ku ka kërcyer me disa qytetarë. (TemA)

Lexone

Alban Ramosaj do t’i shkruaj ish-it, por ajo që bën Oriola Marashi do t’ju shkrijë së qeshuri

Alban Ramosaj dhe Oriola Marashi janë miq për kokë dhe pas këtyre videove që kanë postuar, kjo është vërtetuar më së miri.Sot, Oriola, por edhe Albani, kanë hedhur disa video në Instastory, teksa shihet që modelja ndjek nga pas me vrap Alban Ramosaj, i cili mban kamerën dhe largohet me vrap nga Oriola.Arsyeja është kjo: Albani ka dashur që t’i dërgojë mesazh ish-it të tij, por Oriola nuk e lë dhe e ka ndjekur nëpër korridoret e hotelit për mos ta lënë shokun e saj që të bëjë këtë gabim ‘fatal’. “Kur ti do ti shkruash mesazh EX po shoqnia stë lë”, ka shkruar Oriola tek videoja.Ndërkohë, nga ana tjetër, edhe Albani e ka postuar këtë video, por me një përshkrim ndryshe: “Kur e bën këngën gati me i mesazh me ja cu ex-it që ja ke dediku por stë lë shoqnija me ra aq poshtë”, duke na lënë të dyshojmë se kënga e tij më e re, “Ike”, ia ka dedikuar ish-it të tij.The post Alban Ramosaj do t’i shkruaj ish-it, por ajo që bën Oriola Marashi do t’ju shkrijë së qeshuri appeared first on Zonë E..

Lexone

E dhimbshme/ Letra prekëse e partneres së Avicii dedikuar atij: Po pres të më thonë që kjo është një shaka… më dhemb zemra”

Më 20 prill, një prej Dj më të famshëm në të gjithë botën, Avicii i dha fund jetës së tij. “Një vetëvrasje tragjike” ishte deklarata zyrtare e prindërve të tij, e cila zbardhi edhe misterin pas vdekjes së tij.Por, ndoshta ju nuk e dinit që Avicii ishte në një marrëdhënie me modelen çeke Tereza kaçerova. Ajo ka vendosur ditën e djeshme që të reagojë mbi ndarjen nga jeta të Dj pas disa ditësh heshtje.Tereza i ka dedikuar Tim Bergling (Avicii) një letër të gjatë, ku i shpreh të gjitha fjalët që nuk do të ketë rastin t’ia thotë më. Në këtë letër shumë prekëse, ajo tregon edhe marrëdhënien e shkëlqyer midis djalit të saj nga martesa e saj e mëparshme, Lucas me Timin.Part 1/2A post shared by Tereza Kačerová (@terezakacerova) on Apr 26, 2018 at 7:35pm PDTLexojeni një pjesë të kësaj letre që do t’ju sjelli lotë në sy, më poshtë:“I dashur Tim,I kam kaluar ditët e fundit duke pritur që të më zgjojnë dhe të më thonë se kjo ishte një gënjeshtër e sëmurë, një gabim i tmerrshëm. Mendo..

Lexone

Joni Peçi “thumbon” këngëtaret: Nëse do kishin punë në profesionin e tyre s’do merreshin me dyqane

Është një nga stilistët më të pëlqyer dhe më të vlerësuar në vendin tonë.Këtë herë Joni Peçi ka qenë i ftuar në emisionin “Siluetë” të gazetares Gerta Gixhari dhe është shprehur rreth faktit që shumë këngëtare kohët e fundit i janë dedikuar biznesit të rrobave.“Të hapësh një dyqan rrobash është bërë formë mbijetese. Nëse këta persona do të kishin punë konkrete në profesionet e tyre s’do merreshin me dyqane”, -ka thënë Joni.Gjithashtu ai ka theksuar se nuk i sheh si konkurrencë këto biznese duke thënë se këta personazhe nuk i krijojnë vetë veshjet, por i marrin nga vende të tjera. Burimi: Gazeta ExpressThe post Joni Peçi “thumbon” këngëtaret: Nëse do kishin punë në profesionin e tyre s’do merreshin me dyqane appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Gruas së Sinan Hoxhes ia shprehin dashurinë edhe të tjerët

Ajo është veç e Sinanit, është bashkëshortja e dashuria e jetës së tij, por e pëlqejnë për pamjen dhe sjelljen e saj shumë njerëz, kjo pasi Andrra prezanton një model të mirë të femrës shqiptare. E kulturuar, e kujdesshme, e ëmbël dhe bashkëshorte e nënë e dedikuar. A nuk është …

Lexone

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption] Këngëtarja Shkurte Gashi ka pranuar publikisht se është në lidhje. Këtë ajo e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në spektaklin Zhurma Show, e cila u shpërblye me çmimin “Best Folk”, për këngën “Do të mbijetojë”. Pasi mori çmimin Shkurta …

Lexone

Alarmohet Serbia: Simboli i Beogradit është një shqiptar me plis

Alarmohet Serbia: Simboli i Beogradit është një shqiptar me plis

Sipas mediave serbe, më në fund u zbulua një “tradhti” e skulptorit të famshëm kroat, Ivan Meshtriviq, i cili në përmendoren e njohur të “Fitimtarit të Beogradit“ (Beogradski Pobednik) e kishte skulpturuar një shqiptar me plis. Sipas tyre, ky ishte një mashtrim i madh që i është bërë popullit serb. …

Lexone