Home / Tag Archives: dashurin

Tag Archives: dashurin

Rita Ora ‘topless’ në Itali (Foto)

Rita Ora po kalon momente të bukura me të dashurin e saj në Toskana të Italisë. Ylli është fotografuar ‘topless’, ndërkohë që i dashuri i saj Andrew Watt “kujdesej” për të.Pa make-up dhe me flokët e kuqe, Rita dukje e mrekullueshme.1 of 108 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kylie Minogue përshëndet me një puthje (Foto)

1 of 5Ajo së fundmi nxori këngën e parë pas një pauzë 8-vjeçare duke lançuar albumin e katërmbëdhjetë në karrierë.Dhe ky moment përkon më së miri me një po aq të rëndësishëm për Kylie Minogue; me 50-vjetorin e saj të lindjes.Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur me një fustan ngjyrë floriri teksa shijonte përvjetorin e 50-të të lindjes, ndërsa nuk ka nguruar të përshëndesë ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale me një foto ku shihte teksa puthet me të dashurin e saj shumë të ri Paul Solomons.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kylie Minogue shkëlqen për 50-vjetor dhe përshëndet me një puthje

1 of 5Ajo së fundmi nxori këngën e parë pas një pauzë 8-vjeçare duke lançuar albumin e katërmbëdhjetë në karrierë.Dhe ky moment përkon më së miri me një po aq të rëndësishëm për Kylie Minogue; me 50-vjetorin e saj të lindjes.Këngëtarja dukej e mahnitshme e veshur me një fustan ngjyrë floriri teksa shijonte përvjetorin e 50-të të lindjes, ndërsa nuk ka nguruar të përshëndesë ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale me një foto ku shihte teksa puthet me të dashurin e saj shumë të ri Paul Solomons.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Ish-modelja e Playboy hidhet nga kati i 25-të bashkë me djalin

Ish-modelja e Playboy, Stephanie Adams dhe djali i saj 7-vjeçar, Vincent, u gjetën të vdekur pasi u rrëzuan nga kati i 25-të i hotelit Gotham në Manhatan të Nju Jorkut.Policia po heton rrethanat e ngjarjes, por hipoteza e akredituar nga mediat është se gruaja bëri vetëvrasje duke u hedhur së bashku me fëmijën. Në sfond qëndron beteja ligjore me ish-bashkëshortin Charles Nicolai për kujdestarinë e djalit të tyre.1 of 3Stephanie Adams leaves court in New York after winning her case. She is a former Playboy playmate who was roughed up by police.Pictured: Stephanie AdamsRef: SPL364271 210212 Picture by: Gregory P Mango / Splash NewsSplash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.comÇifti ishte shfaqur të mërkurën në një gjykatë në Manhatan, e cila i kishte mohuar Adams lejen për të marrë fëmijën në Evropë gjatë periudhës së verës, pasi ai mund ta shihte nënën me të dashurin e saj.Kujtojmë se Adams ishte..

Lexone

FOTOT: E dashura seksi e Robin Thicke zbulon “bombat” pas lindjes

Kanë kaluar vetëm 3 muaj nga momenti kur April Love Geary solli në jetë fëmijën e saj të parë me të dashurin Robin Thicke.Tashmë modelja 23 vjeçare duket se e ka marrë veten shpejt ku na tregon se vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë.E dashura e këngëtarit të njohur ka postuar një foto tepër të nxehtë në Instagram teksa shfaqet topless para pasqyrës.(TemA)

Lexone

FOTOT: Aktorja nuk i lë vend imagjinatës, tregon të pasmet

Ajo është ende duke luftuar rivalen e saj të dashurisë Clelia Theodorou për të dashurin e saj Dan Edgar.Dhe Amber Turner u shfaq larg të qenit romantike, me kolegët e saj për të xhiruar skenat për serinë filmike e 22-të në Chigëell, Essex.24-vjeçarja ylli i TOWIE, i ka lënë pak vend imagjinatës me një veshje provokuese, që ia nxori në pah të pasmet seksi. (TemA)

Lexone

FOTOT: Çifti nuk përmbahet, “dhuron” skena të nxehta në publik

Romanca e tyre ka qenë e mbushur me vështirësi të shumta.Megjithatë, Yazmin Oukhellou dhe James Lock duken se kanë rregulluar marrëdhënien e tyre që e cila kjo u dëshmua në udhëtimin e fundit romantik në Mallorca.Ylli i TOWIE tregoj figurën e saj sensacionale me bikini të shkurta, dhe dhuroi skena të nxehta më të dashurin e saj James. (TemA)

Lexone

29-vjeçarja Blac Chyna mohon shtatzëninë me të dashurin 18-vjeçar

Së fundmi në mediat rozë qarkulluan lajme se Blac Chyna 29 vjeçe ishte në pritje të një fëmije me të dashurin e saj 18-vjeçar Almighty Jay.Por tashmë është konfirmuar se ajo nuk është në pritje të një fëmije. Burime thanë për “TMZ” se 29-vjeçarja, e cila ka 2 fëmijë, nuk ka në plan të nisë një të tretë për momentin.Të njëjtat burime shtuan se Blac Chyna është shumë e dashuruar pas të dashurit të saj.2 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone