Home / Tag Archives: dashures

Tag Archives: dashures

E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim

Siç dihet Meghan Markle ka qenë më parë e martuar me Trevor Engelson. Sipas disa burimeve ata u ndanë për shkak të largësisë, kur Meghan u shpërgul në Toronto për xhirimet e filmit “Suits” dhe ka qenë pikërisht ajo që ka kërkuar divorcin.Por me sa duket, ashtu si Meghan, edhe Trevor ka vendosur të ecë para me jetën e tij. Ai i ka propozuar martesë të dashurës së tij aktuale, Tracey Kurland. Ky vendim i tij i çuditi të gjithë, pasi ata kanë vetëm pak muaj që njihen. Sipas disa burimeve për Metro.uk, Travor e ka bërë gjithë këtë vetëm për t`i treguar Meghan-it se edhe ai mund të jetë i lumtur.The post E bëri për t’u hakmarrë? Ish-bashkëshorti i Meghan Markle merr papritur një vendim appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: “Kapardisu me lekët e popullit se…”, qytetari “gozhdon” të dashurën e Zenit

😉

Armina Mevlani shpesh hErë kritikohet nga fansat për jetën e saj të luksit që bën sëbashku me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha.Ditën e djeshme Armina ka postuar një foto të bërë gjatë një eventi në Francë, në të cilën një komentues i shkruan “Kapardisu me lekët e popullit se herët a vonë Zoti nuk harron.”Por të dashurës së Shkëlzenit nuk i ka pëlqyer aspak komenti dhe ka reaguar.“Me thënë të drejtën i gjithë eventi ka qenë organizuar nga Moët&Chandon dhe meqe nuk e kuptoni puna ime eshte e lidhur pikërisht me këtë gjë, reklamimin e brandeve ashtu sic ky udhëtim e shumë të tjera organizohen nga vete firmat dhe financohen po nga ato”- ka shkruar Armina. (TemA)

Lexone

VIDEO: Kur dy vajza propozojnë njëra-tjetrën për martesë, pa e ditur… në një ditë

Ky propozim për martesë midis dy vajzave është bërë viral në internet.Kjo për arsyen pasi ato pa ditur gjë kishin vendosur që të propozonin njëra-tjetrës për martesë në të njëjtën ditë.Në pamjet filmike do të shikoni se si Jessa Gillaspie ulet në një gju përpara të dashurës së saj Becky McCabe për t’i vënë unazën.Por në këtë moment McCabe “hidhet përpjetë” nga gëzimi dhe menjhërë hap çantën dhe nxjerr edhe ajo një unëza me të cilën do t’i propozonte po sot për martesë Gillaspie.Më pas Becky i dha gjithashtu Jessa-s një ditar prej 60 faqesh për arsyet që ajo donte të martohej me të. (TemA)

Lexone

VIDEO: Djali i prish momentin romantik çiftit, veprimi i tij do t’ju shkrijë së qeshuri

Ky është momenti qesharak kur djali tre vjeçar i prish momentin romantik nënës së tij teksa ajo po merrte propozimin për martesë nga i dashuri i saj.Në momentin që Kevin Przytula, 33, po i thoshte të dashurës së tij Allyssa Anter, 27 vjeç nëse do martoheshe me të, djaloshi 3 vjeçar vendosi të urinohë duke krijuar një moment tejet qesharak.Ngjarja qesharake ndodhi të shtunën në Bay, Michigan. (TemA)

Lexone

E dashura seksi e boksierit Mayweather (Video)

Një jesh një sportist i njohur dhe i famshëm, duhet të kesh në krah jo vetëm një super-femër, por edhe të fortë ama. Boksieri i njohur, Floyd Mayweather i ka prezantuar të gjithëve hobin dhe linjat seksi të së dashurës së tij.1 of 5Partnerja e tij e re, Jennifer Duran është filmuar duke kalëruar në një stallë kuajsh. 41-vjeçari tregoi hapur se rrethohet nga femra shumë të bukura dhe joshëse. Video është bërë virale duke marrë mbi 3 milionë klikime.Floyd Mayweather u bë i njohur nga ndeshja e tij me Conor McGregor, ku arriti të triumfojë duke u shpallur boksieri më i lartë i të gjitha kohërave. Mayweather Jr. është shpallur bokseri më i paguar në botë.Ai është renditur nga revista Forbes në vendin e parë, keshtu edhe duke marrë epitetin e bokserit më të paguar në botë.Vetëm nga meçi i fundit me Mc Gregor, Mayweather ka fituar 230 milionë dollarë.A STALLION on top of a stallion @iamjenduranA post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on Apr 22, 2018 at 5:34pm PDT ..

Lexone

VIDEO qesharake: Rusi i bën xhiro të “dashurës” së tij… tigrit

Një bloger rus i cili njihet për videot e tij humoristike në rrjetet sociale ka bërë një “perlë” të rradhës.Në videon e bërë virale në internet dëgjohen disa nga miqtë e blogerit Khizri Zapirov tek pyesin atë se çfarë po bën dhe ku po shkonte me BMW X6.Ai përgjigjet thjesht “duke marrë të dashurën time për një udhëtim” përpara se ai të zbulonte se e “dashura” ishte një tigër i madh. (TemA)

Lexone

I propozon të dashurës me një kor të organizuar në fshehtësi (video)

Kambanat e dasmës po tingëllojnë ëmbël për një çift britanik. Një 34-vjeçar vendosi t’i propozojë të dashurës së tij në një mjedis shumë romantik dhe me një turmë njerëzish që këndonin në kor. Marc Fury organizoi gjithçka në fshehtësi për t’i bërë pyetjen e madhe të dashurës së tij Naomi Coleman, 36 vjeçe. E cila është ajo vajzë që mund të refuzojë një propozim nën ritmet e Whitney Houston dhe Bruno Mars?2 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Lexone