Home / Tag Archives: dashuren (page 2)

Tag Archives: dashuren

Neymar dhe e dashura video me skena të nxehta

1 of 7Neymar është një nga futbollistët më seksi në fushën e blertë, por me skenat e nxehta të xhiruara me të dashurën e tij, Bruna Marquezine ai duket si një supermodel.Superstari i Paris Saint-Germain dhe partnerja e tij kanë realizuar një video për rrjetin e modës C & A.Neymar dhe Bruna Marquezine bëjnë dashuri dhe dhurojnë skena të nxehta, të veshur vetëm me të brendshme.16 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT/ Futbollisti i njohur, sherr me ish-të dashurën: Paratë nuk blejnë një femër, por bëjnë një kur*ë të bjerë në dashuri

Sulmuesi Mario Balotelli ka thumbuar keqazi ish- të dashurën e tij, Fani Negusha.“Është siç thoshte Pablo Escobar – Paratë nuk blejnë një femër, por bëjnë një kur*ë të bjerë në dashuri”, shkruante ai në Instagram.Ky koment nuk i ka pëlqyer Fanit, që shkruan:“Mos thuaj që të gjitha femra janë të ulëta. Nëse ti do të ishe njeri i mirë, do kishe gjetur një femër të vërtetë. As më paratë që ke nuk i mban dot afër ato që i quan të ulëta e për këtë do ketë ndonjë arsye”.Menjëherë pas kësaj ka ardhur reagimi i Balotelit, që këtë radhë ka qenë edhe më i ashpër:“Falë Zotit, kam dy fëmijë të mrekullueshëm që për nënë nuk kanë një si ajo.Nëse do të thuash të vërtetën, unë jam këtu, por e di që të jesh një femër më vlera dhe virtyte, nuk është primare për ty.Nuk shkatërroj familje unë.Asnjë trajner kombëtareje nuk ka frekuentuar më shumë futbollistë se ajo.As me fëmijët nuk rri dot e qetë, ndaj, postierë, muratorë, kamerierë, kudo që të jeni, hidhuni në sulm sepse mund të keni nj..

Lexone

VIDEO/ Kap mat burrin me dashnoren, dhe…

Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj duke ikur në një festë romantike me të dashurën e tij, e pavarësisht vendit se ku ndodheshin ajo ka shpërthyer në mënyrën e saj.Pamjet, të cila duket se janë filmuar nga një pasagjer tjetër, tregojnë se konfrontimi shpërtheu në Aeroportin Ndërkombëtar të Jose Maria Cordova në Kolumbi.Gruaja e acaruar dallohet teksa hedh ofendime ndaj bashkëshortit të saj, ndërsa ka kapur për flokësh të dashurën e tij dhe nuk e lëshon në asnjë moment, ndërsa kjo e fundit çuditërisht duket tepër e qetë.

Lexone

Reperi i njohur propozon të dashurën e tij në MET Gala, mes lotësh ajo…

Balloja më e rëndësishme e modës, MET Gala, u mbajt të hënën, në të cilën morën pjesë yjet e Hollywood-it dhe të muzikës ndërkombëtare.Njëri prej të pranishmëve ishte edhe reperi i njohur 2 Chainz, i cili u shoqërua në këtë event nga e dashura e tij, Natasha Ward.Teksa ishin duke ngjitur shkallët e ndërtesës, 2 Chainz u ul në gjunjë dhe nxorri unazën për t’i propozuar për martesë të dashurës së tij, e cila mes lotësh dha përgjigjen “Po”.A #MetGala proposal from @2chainz. She said “yes”! #MetHeavenlyBodies #2chainzA post shared by The Met (@metmuseum) on May 7, 2018 at 4:31pm PDTTë dy dukeshin të mrekullueshëm dhe si për rastësi, Natasha Ward kishte veshur një fustan në ngjyrë të bardhë.The post Reperi i njohur propozon të dashurën e tij në MET Gala, mes lotësh ajo… appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Do shpërtheni në lot nga e qeshura/ Biseda e shqiptarit me të dashurën angleze është epike!! (Video)

Do shpërtheni në lot nga e qeshura/ Biseda e shqiptarit me të dashurën angleze është epike!! Dihet që Anglia është ndër vendet që josh më së shumti shqiptarët, dhe për të marrë letrat shpesh ‘kapin’ ndonjë vajzë angleze. Pak më poshtë në video të shihni se si një shqiptar ‘mundohet’ të flasë me një vajzë angleze të cilën po shkon ta takojë. Bëhuni gati të mbani barkun me dorë, se anglishtja e tij do ju shkrijë së qeshuri. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Lexone

VIDEO qesharake: Rusi i bën xhiro të “dashurës” së tij… tigrit

Një bloger rus i cili njihet për videot e tij humoristike në rrjetet sociale ka bërë një “perlë” të rradhës.Në videon e bërë virale në internet dëgjohen disa nga miqtë e blogerit Khizri Zapirov tek pyesin atë se çfarë po bën dhe ku po shkonte me BMW X6.Ai përgjigjet thjesht “duke marrë të dashurën time për një udhëtim” përpara se ai të zbulonte se e “dashura” ishte një tigër i madh. (TemA)

Lexone

Blerona Zeqiri takohet me ish të dashuren e Endrit Thaçit!

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të dashura dhe më të diskutuara në rrjete sociale, madje shpeshherë ajo kritikohet për pamjen e jashtme. Nuk e kishim ditur që Blerona Zeqiri dhe ish e dashura e Endrit Thaçit janë mike aq të mira. Blerona Zeqiri dhe modelja Drita Stublla duket …

Lexone

Tufan ia ftohë Emirit dhe Kemalit me të dashurën e tij super seksi

‘Kara Sevda’ pati jehonë të madhe në shumë shtete dhe u konsiderua si një ndër serialet turke më të suksesshme ku edhe mori një çmim ndërkombëtar. Aktorët që morën pjesë në këtë projekt arritën të kenë famë edhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo. Ali Burak Ceylan është emri i aktorit …

Lexone