Home / Tag Archives: dashuren

Tag Archives: dashuren

Ish-e dashura e Balotelit magjeps Majemin (Foto)

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit. Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një periudhë pushimesh në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit. Melissa shpalos të gjithë potencialin e saj fizik, duke na treguar se Balotelli vërtet ka ditur të godiste në shenjë.1 of 97 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Portieri i momentit, në Bora Bora me ish-të dashurën e Ronaldos

Loris Karius ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh në Bora Bora, pas gabimeve skandaloze në finale e Champions League, për të cilat ende vazhdohet të diskutohet.Sipas Bild, ai ka shkuar për pushime me 27-vjeçaren Daniella Grace, ish e dashura e Kristiano Ronaldos.Të paktën Karius del fitues në një betejë me Ronaldon, edhe pse jo në fushën e lojës.(TemA)

Lexone

VIDEO tronditëse: Ishin ndarë kohët e fundit, ish- i dashuri vret vajzën në oborrin e konviktit

Ky është momentin tronditës kur një djalë vret me pistoletë ish të dashurën e tij jashtë në oborrin e konviktit të Universitetit ku vajza studionte.Ngjarja shokuese ndodhi mëngjesin e 4 qershorit në Bangkok, Tajlandë.Ata të dy njiheshin prej 5 vitesh, por ishin ndarë kohët e fundit.Vajza, Natchareeya Thaprajit, 21 vjeçe refuzonte të bashkohej me Pukkapong Chittarom, 24 vjeç. (TemA)

Lexone

FOTOT: “Kapardisu me lekët e popullit se…”, qytetari “gozhdon” të dashurën e Zenit

😉

Armina Mevlani shpesh hErë kritikohet nga fansat për jetën e saj të luksit që bën sëbashku me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha.Ditën e djeshme Armina ka postuar një foto të bërë gjatë një eventi në Francë, në të cilën një komentues i shkruan “Kapardisu me lekët e popullit se herët a vonë Zoti nuk harron.”Por të dashurës së Shkëlzenit nuk i ka pëlqyer aspak komenti dhe ka reaguar.“Me thënë të drejtën i gjithë eventi ka qenë organizuar nga Moët&Chandon dhe meqe nuk e kuptoni puna ime eshte e lidhur pikërisht me këtë gjë, reklamimin e brandeve ashtu sic ky udhëtim e shumë të tjera organizohen nga vete firmat dhe financohen po nga ato”- ka shkruar Armina. (TemA)

Lexone

FOTOT: E gënjeu se ishte e virgjër, boksierit “i ikën truri”, vret të dashurën dhe më pas veten

Një bosksier e MMA-së, 28 vjeç, vrau të dashurën e tij 27-vjeçare, dhe më pas ia copëtoi trupin dhe e futi në qese pasi ajo e kishte gënjyer se kishte qenë e virgjër.I riu ishte njohur me vajzën Yee-min Huang në një faqe interneti “Tinder” dhe ajo i kishte thënë se ishte e virgjër, por Gary Chu e masakroi atë pasi pretendoi se vajza i bëri padrejtësi duke e gënjyer atë.Kamerat e sigurisë të apartamentit kanë kapur momentet, kur Gary Chu hodhi pjesë pjesë trupin e 27-vjeçares të cilin e kishte futur në shtatë qese.Më pas “luftëtari” i MMA vrau vetën.Ngjarja e tmerrshme e cila tronditi opinionin publik ndodhi në Tajvan. (TemA)

Lexone

Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-t (Foto)

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.1 of 10Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas ..

Lexone

Ish-burri i Pamela Anderson martohet për herë të 4-ët (Foto)

Në një kopsht në Hills Hotel Beverly në Hollywood, nën një belveder zbukuruar me lule dhe me një kod veshje … shumë “origjinale”, Tommy Lee, bateristi i “Motley Crue” dhe ish-bashkëshorti i Pamela Anderson është martuar me të dashurën e tij Brittany Furlan.Muzikanti dhe ylli i internetit kanë thënë “po” nën robdeshampërit e bardhë dhe pantoflat.1 of 10Ceremonia modeste u pasua nga një puthje romantike. Harrojeni kodin e veshjes dhe dasmën mbretërore, pasi Lee dhe e dashura e tij zgjodhën diçka krejt joformale për ditën e madhe. Përveç kësaj, në qoftë se për Bittanyn e bukur dhe seksi kjo ishte hera e parë për55-vjeçarin Lee kjo është martesa e katërt.Bateristi ka qenë i martuar për dy javë në vitin 1984, me Elaine Starchuk, modele në Playboy Playmate dhe Pentahouse, pastaj, nga 1986 deri 1993, me aktoren Heather Locklear, dhe pastaj me yllin e “Baywatch” Pamela Anderson që nga viti 1995, vetëm katër ditë pasi ata u takuan në vitin 1998, me të cilën pati dy djem Brandon Thomas ..

Lexone

Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë”

Moderatori i njohur shqiptar, Rudi Hizmo, është duke prezantuar momentalisht “Dancing with the stars” përkrah bukuroshes Almeda Abazi.Në një intervistë ditën e sotme, Rudi është pyetur nga gazetarja nëse ai qan apo jo për femrat dhe përgjigjia e tij i ka habitur të gjithë.“Kam qarë kur e gjeta me dy zezakë. Bëj shaka, nuk ishin zezakë, ishin të bardhë.”, ka shtuar moderatori duke qeshur.Burimi: Xing.alThe post Moderatori shqiptar qan për të dashurën: “E gjeta me dy zezakë” appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Melissa Castagnoli, ish e dashura e Balotellit spektakël në Miami (Foto)

Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet fjalë për ish-të dashurën e Mario Balotellit.Modelja dhe vajza italiane e ekranit po kalon një periudhë pushimesh në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit.Melissa shpalos të gjithë potencialin e saj fizik, duke na treguar se Balotelli vërtet ka ditur të godiste në shenjë.1 of 718 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Di Caprio “prezanton” të dashurën e re brune! (Foto)

Nga Gisele Bündchen te Bar Refaeli, nga modelja e Sport Illustrated Kelly Rohrbach, tek ajo gjermane Toni Garrn: Leonardo Di Caprio-s i kanë pëlqyer gjithnjë biondet. Por së fundmi, ndryshimi i tendencës përfaqësohet nga bukuroshja brune, Camila Morrone, 21-vjeçe. Ajo, me origjinë argjentinase, është vajza e Lucila Solà, partnerja e Al Pacino-s.1 of 10Prej dy vjetësh sfilon në pasarela dhe është imazhi i fushatave të Victoria’s Secret dhe po frekuentohet me divin e Hollivudit (43 vjeç) prej disa muajsh: në këto foto duken së bashku, ndërsa shëtisin në rrugët e Nju Jorkut.17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone