Home / Tag Archives: darmianrossoneret

Tag Archives: darmianrossoneret

Super, super-transferim nga Milani

Klubi anglez, Manchester United është i gatshëm ta shes Matteo Darmian gjatë këtij muaji. Sipas mediave britanike, italiani do të shitet nga ‘Djajtë e Kuq’ pasi që Jose Mourinho nuk llogaritë në shërbimet e tij. Milan dhe Valencia raportohet se janë të interesuara për shërbimet e Darmian. ‘Rossonerët’ dhe skuadra …

Lexone