Home / Tag Archives: dancete

Tag Archives: dancete

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme. E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë. Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të …

Lexone