Home / Tag Archives: cunmulaj

Tag Archives: cunmulaj

Emina Cunmulaj, në formë perfekte vetëm 2 javë pas lindjes

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka treguar format e saj trupore vetëm dy javë pas lindjes së vajzës.Në një foto të postuar në rrjetet sociale, 33-vjeçarja ka pozuar me kostum banje, ku duket në formë të përkryer.“Mamaja është rikthyer! Dy javë pas lindjes dhe i dashuroj këto forma të reja”, shkruan ajo krahas fotos.1 of 47 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Emina Cunmulaj poston foto të mrekullueshme duke ushqyer vajzën me gji

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj, e cila vetëm pak ditë më parë solli në jetë vajzën e saj të dytë, ka postuar një foto shumë të bukur të rrjetet sociale.Ajo shfaqet duke ushqyer me gji vogëlushen e saj. Kjo është një formë inkurajimi për të gjitha femra që të ushqejnë me gji foshnjat , pasi qumështi i nënës përmban proteina dhe antitrupa që mbrojnë më së miri të vegjlit.1 of 426 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone