Home / Tag Archives: cmendur

Tag Archives: cmendur

FOTOT: Tifoz i “çmendur” pas Gjermanisë, 70 vjeçari nis rrugën drejt Rusisë me… traktor

Teksa parashikohet që rreth 1.5 milionë turistë do të vizitojnë Rusinë gjatë Kupës së Botës 2018, njëri prej tyre ka bërë diferencën.Bëhet fjalë për Hubert Wirth, tifozin e “çmendur” pas Gjermanisë.70 vjeçari u nis drejt Rusisë me traktor dhe me një shtëpizë të vogël me rrota.Gjermani tani ndodhet në Bjellorusi dhe i duhet të përshkruajë edhe 1,000 kilometra të tjerë deri sa të arrijë në Moskë.Kupa e Botës fillon më 14 qershor, ndaj i moshuari duhet ta shkelë më tepër gazin. (TemA)

Lexone

VIDEO: Ky është shoferi i “çmendur” që fluturon mbi autostradë

Një shofer në Scottsdale të Arizona’s duket se nuk ka mundur ta kontrollojë dot automjetin e tij.Teksa është përpjekur të parakalojë, ai ka dalë nga rruga duke “fluturuar” në segmentin anësor.Më poshtë do të mund të shihni skenën e regjistruar nga kamera e një kamioni pas tij.Hidhini një sy. (TemA)

Lexone

VIDEO mjaft hot nga Klaudia Pepa, “çmenden” fansat

Ajo shpesh herë përshëndet fansat me fotot hot që poston në rrjetet sociale.Dhe këtë herë Klaudia Pepa ka ardhur me një video mjaft provokuese në Instagram.Balerina shfaqet duke kërcyer në shkallë më seksi se asnjëherë dhe në sy bie veç lëvizjeve të saj edhe veshja e ngushta si dhe të pasmet perfekte.Në fund të videos Klaudia rrëzohet nga shkallët, por nuk dihet nëse këtë rënie e ka menduar balerina apo i ndodhi papritur.Megjithatë Klaudia në këtë video ka “çmendur” fansat e saj dhe jo vetëm. (TemA)Quando ti dicono “Non sei abbastanza sensuale “ e tu ci provi lo stesso Ooooooopssssss! #jlo #elanilloA post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on May 8, 2018 at 5:01am PDT

Lexone