Home / Tag Archives: cmend

Tag Archives: cmend

FOTOT: Gigi Hadid “çmend” stilistin e njohur me format joshëse

Gigi Hadid duket tejet engjëllore kur vishet me të bardha.Gjatë lançimit të librit të “Victoria’s Secret”, ajo është shfaqur e veshur me një fustan mjat interesant.Veshja ishte dizenjuar me mjeshtëri nga Vivienne Westwood.Tashmë, 23 vjeçarja konsiderohet si një nga modelet më të preferuara të Victoria’s.(TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose “çmend” fansat e saj

Demi Rose është bërë e famshme tashmë për format e saj bombastike.Forma të cilat ajo nuk rresht kurrë së ekspozuari.Së fundmi 23-vjeçarja ka postuar për fansat e saj disa foto shumë provokuese në rrjetet sociale.(TemA)

Lexone

FOTOT: Gangsterja nga Elbasani “çmend” sheikët në Dubai

Trejsi Sejdini, e njohur pas një video ku shfaqej duke rrahur një djalë, ka tërhequr mjaft fansa në rrjetet sociale.Vajza simpatike nga Elbasani së fundmi ka shkuar të pushojë disa ditë në Dubai.Ajo ka bërë një sërë postimesh, ku duket se ka mahnitur sheikët me hiret e saj. (TemA)

Lexone

Cutrone- Mbappe, lajmi që do t’i ‘çmend’ tifozët e Milanit

Sulmuesi i Milanit Patrick Cutrone me 12 golat e shënuara këtë sezon zë vendin e dytë si golashënuesi më i mirë në moshën 20 vjeç në evropë, shkruan ORAinfo. Cutrone radhitet pas Kylian Mbappé i cili zë vendin e parë si golashënuesi më i mirë për këtë moshë Cutrone shënoi …

Lexone

Meda do t’iu ‘çmend’ me hitin e ri (Video)

Këngëtari Meda po vjen me një projekt të ri muzikor. Lajmi.net merr vesh nga burimet afër këngëtarit se ai këtë projekt e ka punuar në Massive Production të Granit Gashit, me tekst të Ghulos dhe editor Emra com. Ky projekt muzikor do ketë edhe finalizim vizual dhe padyshim që do …

Lexone