Home / Tag Archives: chelsean

Tag Archives: chelsean

Mourinho tregon kokëfortësinë..! Po e rrëmben yllin e SERIA A

Jose Mourinho është i gatshëm të bashkohet në betejën për mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij, raporton THE Express, përcjell ORAinfo. Manchester United bashkohet me Chelsean dhe Liverpoolin për të kapur mbrojtësin, i cili mendohet të jetë në dispozicion me një çmim të volitshëm këtë verë. Mourinho ka bërë të …

Lexone

PSG vjen me një përforcim tronditës

PSG ka bërë nënshkrimin më tronditës të vitit 2018  duke bërë një lëvizje për ish yllin e  Chelsean dhe Arsenalit, Lassana Diarra, përcjell ORAinfo. Ish-futbollisti i  Marseille është bashkuar në një marrëveshje afatshkurtër deri në qershor 2019 dhe gjigantët e Ligue 1 duken shumë entuziastë për këtë përforcim./ORAinfo/

Lexone