Home / Tag Archives: certifikuar

Tag Archives: certifikuar

Rama tregon ndryshimin e molit në Liqenin Artificial (Foto)

Kryeministri Edi Rama uroi një ditë të mbarë me disa pamje nga moli në Liqenin e Tiranës. Në postim Rama shkruan se tashmë ai është certifikuar edhe nga “White Flag për” ujin e pastër.Foto e postuara na ofrojnë një pamje ndryshe dhe mjaft të këndshme të kësaj hapësire.“Mirëmëngjesi dhe me këto pamje nga hapësirat e transformuara të molit në Liqenin e Tiranës, i certifikuar tanimë edhe për ujë të pastër nga ‘White Flag’, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.1 of 59 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone