Home / Tag Archives: centimetra

Tag Archives: centimetra

VIDEO: Pak centimetra larg vdekjes

Ky është momentin kur një burrë i shpëton vetëm për pak centimetra aksidentit.Në pamjet filmike do të shikoni burrin e cili po kalonte rrugën dhe një makina i kalon aq afër sa i heq dhe këpucën.Fatmirësisht ai nuk pësoi lëndime. (TemA)

Lexone