Home / Tag Archives: buzeqeshur

Tag Archives: buzeqeshur

Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot

Saimir Kodra, moderatori i njohur i emisionit investigativ “Stop”, është shtruar në spital. Sipas burimeve afër tij, Saimiri i është nënshtruar një operacioni në shtyllën kurrizore, i cili ka rezultuar i suksesshëm.Miku i tij, Alket Islami ka bërë publike këtë lajm, ku ka postuar edhe disa foto së bashku me moderatorin në rrjetet sociale.“Live. Eh mër Sajmir Kodra! Për një dhëmballë shtrohesh në spital! Portokalle për spital pls!”, ka shkruar ai përbri fotos ku ka dalë me Saimirin. Në këtë foto, moderator shihet duke buzëqeshur dhe shfaqet në gjendje të mirë shëndetësore.The post Operohet moderatori i njohur i Klanit, miku i tij publikon fotot appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

VIDEO: Kryeministrit holandez i derdhet kafja në Parlament, ai merr leckën dhe… e pastron vetë

Kryeministrit holandez Mark Rutte ka bërë një veprim që ne e shohim rrallë ose aspak tek politikanët tanë.Ai kishte marrë një kafe në gotë plastike, por papritur iu derdh në dysheme.Ndërsa kushdo priste që kryeministri holandez të vijonte hapat për ta lënë rrëmujën në dorën e sanitareve, ai duke buzëqeshur nuk ka nguruar të marrë kovën dhe leckën dhe ta pastrojë vetë kafen e derdhur.Me duartrokitje, buzëqeshje dhe komplimente e kanë pritur sanitaret këtë gjest të kryeministrit të tyre. (TemA)

Lexone

FOTOT: Transformohet Johny Depp

Një foto e fundit e aktorit Johnny Depp i ka habituar fansat e tij në mbarë botën.I buzëqeshur, por shumë i dobët, ai shfaqet në krah të një fanseje në Shën Petërburg.Depp duket tërësisht i shndërruar, aq sa shumë prej fansave kanë hedhur hipotezën se mund të jetë i sëmurë.Aktori 54-vjeçar ndodhet në Rusi së bashku me bandën e tij “The Holliwood Vampires”.Dikur një nga meshkujt më seksi të Hollivudit, Depp është përballur me probleme vitet e fundit, pas divorcit me aktoren Amber Heard.

Lexone

FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro

Ajo shkëlqen në paraqitjet e saj.Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të mërkurën mbrëma kur Kara Del Toro u paraqit në tapetin e kuq në Los Angeles, për premierën e filmit Adrift në Regal LA Live Stadium 14.E buzëqeshur, modelja 24 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin. (TemA)

Lexone

VIDEO: Berlusconi ngacmon live vajzën e koordinatorit të partisë së tij

Silvio Berlusconi kur vjen fjala për femra, nuk përmbahet.Ai ka qenë në një takim në Valle d’Aosta, dhe në fund të takimit, koordinatori rajonal i “Forza Italia”, Massimo Lattanzi, i ka ofruar dy dhurata liderit të parties: një pikturë dhe një kalë tipik qeramike.Dhuratat i janë dorëzuar nga vajza e tij.Duke parë vajzën dhe dhuratat, Silvio u shpreh: “Mund të zgjedh? Sepse unë preferoj atë” (i referohet vajzës).Vajza ka buzëqeshur e sforcuar dhe e sikletosur, për t’u larguar më pas.Berlusconi me sa duket nuk e ka ditur kush ishte ajo, por Lattanzi i ka thënë në skenë “ajo është vajza ime”.Lattanzi e ka kaluar me shaka, duke i thënë Berlusconit “keni gusto të mirë”.(TemA)

Lexone

FOTOT: Buzëqeshje tek opozita, selia blu në “ekstazë” për Xhafajn apo… sondazhin?

Duket se “selia blu” po kalon momente mjaft entuziaste ku figurat e saj kryesore janë shfaqur të buzëqeshur përballë kamerave.Deputetët e Bashës, Aldo Bumçi, Myslim Murrizi, Astrit Veliaj Dashamir Shehi dhe të tjerë, dallohen qartë se ndjehen tepër të motivuar.Edhe ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur duke qeshur në mbledhjen e grupit të Partisë Demokratike.Si duket, denoncimi i fundit i PD-së, ka rikthyer optimizmin e vrarë nga sondazhi gjerman ku Basha konkludonte se ishte sërish përpara humbjes. (TemA)

Lexone

Nga refugjate në Miss Mançesteri, rrëfimi i Fatime Gashit!

Studentja e mjekësisë në Universitetin e Salfordit, Fatime Gashi mbrëmë ka fituar kurorën e më të bukurës së Manchesterit.Kosovarja kishte shkuar si refugjate në Britani gjatë kohës së luftës kur ajo ishte vetëm dy vjeçe.Mediat e huaja rrëfimin e saj e kanë quajtur frymëzues, teksa bukuroshja ishte shprehur:“Mançesteri më ka dhënë kaq shumë dhe ndihem sikur kjo është mënyra ime e kthimit në qytetin tim në shtëpi. Kjo ende më duket si një ëndërr “.Fatimja ishte vetëm 2 vjeç kur familja e saj u largua nga Kosova për Britaninë e Madhe për të shpëtuar nga tmerret e luftës. Ata kanë ndërtuar një jetë të re këtu dhe janë krenarë ta quajnë shtëpinë e tyre Salford, shkruan manchestereveningnews.co.uk.Babai i saj Demushi, i cili edhe kishte shtyrë vajzën të merr pjesë në këtë kompeticion bukurie ka postuar një status emocional në Facebook pas fitores së “Ti më bën një baba jashtëzakonisht krenar dhe të dua”.“Gjithkush po më thoshte të bëja atë, babai im ishte si:” vetëm provo dhe sh..

Lexone

Nga refugjate në Miss, rrëfimi i Fatime Gashit që u shpall më e bukura e Mançesterit

Studentja e mjekësisë në Universitetin e Salfordit, Fatime Gashi mbrëmë ka fituar kurorën e më të bukurës së Manchesterit.Kosovarja kishte shkuar si refugjate në Britani gjatë kohës së luftës kur ajo ishte vetëm dy vjeçe.Mediat e huaja rrëfimin e saj e kanë quajtur frymëzues, teksa bukuroshja ishte shprehur:“Mançesterti më ka dhënë kaq shumë dhe ndihem sikur kjo është mënyra ime e kthimit në qytetin tim në shtëpi. Kjo ende më duket si një ëndërr “.Fatimja ishte vetëm 2 vjeç kur familja e saj u largua nga Kosova për Britaninë e Madhe për të shpëtuar nga tmerret e luftës. Ata kanë ndërtuar një jetë të re këtu dhe janë krenarë ta quajnë shtëpinë e tyre Salford, shkruan manchestereveningnews.co.uk.Babai i saj Demushi i cili edhe kishte shtyrë vajzën të merr pjesë në këtë kompeticion bukurie ka postuar një status emocional në Facebook pas fitores së “Ti më bën një baba jashtëzakonisht krenar dhe të dua”.“Gjithkush po më thoshte të bëja atë, babai im ishte si:” vetëm provo dhe sh..

Lexone

Si thonë bebet “Të dua”?

Bebja dëshiron t’i vështrojë fytyrat, mirëpo për të më e dashura është fytyra e nënës, prandaj asaj vazhdimisht i dërgon shikime të këndshme. Veç kësaj, çdoherë kur bebja gugat apo lëshon zëra, i thotë nënës që e do. Edhe para se t’i mbushë një vit, bebja çdo ditë i shfaq …

Lexone