Home / Tag Archives: buzeqeshje

Tag Archives: buzeqeshje

VIDEO: Kryeministrit holandez i derdhet kafja në Parlament, ai merr leckën dhe… e pastron vetë

Kryeministrit holandez Mark Rutte ka bërë një veprim që ne e shohim rrallë ose aspak tek politikanët tanë.Ai kishte marrë një kafe në gotë plastike, por papritur iu derdh në dysheme.Ndërsa kushdo priste që kryeministri holandez të vijonte hapat për ta lënë rrëmujën në dorën e sanitareve, ai duke buzëqeshur nuk ka nguruar të marrë kovën dhe leckën dhe ta pastrojë vetë kafen e derdhur.Me duartrokitje, buzëqeshje dhe komplimente e kanë pritur sanitaret këtë gjest të kryeministrit të tyre. (TemA)

Lexone

FOTOT: Përqafime, shtërngim duarsh dhe buzëqeshje, ja ç’nuk u pa sot në Kuvend

Teksa na ndajnë vetëm dy ditë nga protesta e paralajmëruar nga opozita, Kuvendi sërish nuk ka mundur të viojë normalisht punimet.Përtej përplasjeve brenda sallës, duket se deputetët kanë qenë të qeshur gjatë ditës ku kanë shkëmbyer çaste dashamirëse me njëri-tjetrin.Më poshtë do të mund të shihni disa prej momenteve nën objektivin e fotografit Agim Rama. (TemA)

Lexone

Sasa e ‘O sa mirë’ jep buzëqeshje rrezatuese në këtë imazh

Auto Draft

Ka arritur ta bëjë për vete gjithë publikun kosovar me rolin e saj në njërin prej serialeve më të shikuara ndonjëherë. Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, që luan rolin e vajzës me emrin Sasa në serialin komedik “O sa mirë”, është ndër personazhet më të njohura të momentit. Matoshi e …

Lexone