Home / Tag Archives: bukuroshja

Tag Archives: bukuroshja

Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha,balerina e televizionit Klan dhe së fundmi prezantuesja e motit në këtë televizion ,sipas medieve rozë po përjeton një romancë me balerinin Albi Nako.Ata janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.Mesa duket dyshja Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë vendosur të mos fshihen më.Çifti është duke përjetuar një romancë, që sa vjen dhe po forcohet më shumë.Kjo vihet re edhe në rrjetet sociale.Balerina nuk ka ditur të ndalet me postime në këto të ditë të nxehta.Ajo ka pozuar me bikinin në pishinë.Përveç linjave perfekte, që ka bukuroshja bie në sy dhe komenti i Albit që i thotë “Unë di që do shihemi në ‘Klan’ për tjetër gjë”.ImageDhe përgjigja e Albës nuk mund të mungonte duke shkruajtur vetëm një fjalë “Kërcim”.The post Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Erjona Sulejmani “ndez” ishujt Kanarie (Foto)

Erjona Sulejmani vijon të jetë protagonist në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momentet më të bukura me ndjekësit e saj.Së fundi bukuroshja shkodrane, ish gruaja e futbollistit nga Tetova, Blerim Xhemajli, është duke kaluar pushimet në Ishujt Kanarie.Prej andej Erjona ka postuar foto të shumta për ndjekësit e saj, ku nuk kanë munguar as ato ‘topless’.1 of 58 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

De Vrij te Interi, bashkë me të në Milano edhe e mrekullueshmja Doina Turcanu!

1 of 5Pas disa javësh tifozët e Interit do të kenë mundësi të admirojnë në fushë Stefan De Vrij, mbrojtësin holandez i transferuar nga Lazio te zikaltrit me parametër zero.Por nëse ngrenë sytë nga tribunat e San Siros tifozët e Interit do të mbeten me të vërtetë “gojëhapur” nëse shikojnë të fejuarën e De Vrij. Bukuroshja Doina Turcanu është thjeshtë magjepsëse.Modelja moldave është njohur me mbrojtësin holandez në Romë dhe do ta shoqërojë atë edhe në aventurën e tij milaneze.26 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Demi Rose tregon sekretin e të pasmeve “bombastike”

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet e saj.Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.E bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për The Sun. (TemA)

Lexone

‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin!

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të momentit për shkak të fotove provokuese dhe formave të saj seksi.Por a është realisht aq seksi sa del në foto Oriola Marashi?Vipat e Bllokut së fundmi kanë postuar disa imazhe të modeles që të lënë vërtet për të dëshiruar ku “bukuroshja” duket shumë ndryshe nga ajo që shikojmë në foto e postuara në Instagram.Shikojeni dhe vlerësojeni vetë në imazhet e mëposhtme.The post ‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Georgia “ndez” Bali-n

Ajo u bë e famshme në sezonin e fundit të “Love Island” një realit show britanik.Që prej kësaj periudhe, Georgia Harrison vazhdon të shijojë famën.Së fundmi, bukuroshja 23-vjeçare është zhvendosur në Bali, ku është duke shijuar disa ditë pushimi.E veshur me bikini portokalli ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone