Home / Tag Archives: bukuroshet

Tag Archives: bukuroshet

FOTOT: Bukuroshet ruse kanë menduar një surprizë për tifozët e zhgënjyer

Kampionati botëror i futbollit do edhe pak ditë që të fillojë.Rusia do të presë një fluks të madh tifozësh nga 14 qershori deri në 15 korrik.Klubi i striptizmit “Kaliningrad’s Odyssey” ka menduar që të jetë streha e tifozëve të zhgënjer.Në faqen e tyre janë publikuar edhe disa prej “ofertave” që ato kanë. Hidhini një st. (TemA)

Lexone

FOTOT: Njihuni me stjuardesën më të bukur të “Emirates”

Kjo është një ndër bukuroshet që punon si stjuardesë në linjën ajrore “Emirates”.Ajo është nga Lituania dhe quhet Brigita Jagelaviciute.Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzotike dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e saj në Instagram.“Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”, shprehet 23-vjeçarja. (TemA)

Lexone