Home / Tag Archives: bukuroshe

Tag Archives: bukuroshe

FOTOT: Njihuni me princeshën bukuroshe të Arabisë Saudite, që thyen tabutë

Princesha e Arabisë Saudite, Hayfa Bint Abdullah el Saud është bërë imazh i revistës “Vogue”, edicion i Arabisë Saudite.Ajo është e bija e mbretit Abdullah, i cili u nda nga jeta vitin e shkuar.Princesha ka pozua në një makinë dhe publikimi i kësaj poze i paraprin lejimit të drejtimit të makinave nga ana e femrave në Arabinë Saudite.Dalja e një princeshe në kopertinat e revistave, si një modele, është një ngjarje e rrallë për botën arabe.(TemA)

Lexone

Jade dhe Taylor, dy motrat Mega festojnë për Juven

1 of 5Jade dhe Taylor Mega janë dy tifoze të zjarrta të Juventusit. Dy motrat bukuroshe këtë vit kanë festuar bashkë me skuadrën bardhezi fitimin e titullit të 7-të kampion radhazi dhe Kupës së Italisë për të 4-n herë rresht.Dy modelet seksi janë krenare për skuadrën që bëjnë tifo dhe ende po i gëzohen sezonit fantastik që zhvilloi Juventusi.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Një bukuroshe si e ëma: Zaimina Vasjari na prezanton vajzën e saj Khloe

Përpara 5 muajsh, këngëtarja bukuroshe Zaimina Vasjari solli në jetë fëmijën e saj të parë, një vajzë me emrin Khloe.Look at the world and smile because without you, life would have been impossible. Happy Women’s Day #Womenspower#fountainoflife#mykhloe Sharing with you Baby Khloe’s first day of lifeA post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on Mar 8, 2018 at 1:07am PSTQë prej asaj kohe, Zaimina ka postuar shpesh foto me vajzën e saj, por pa i zbuluar fytyrën, ashtu siç veprojnë edhe shumë mama të tjera kur e kanë fëmijën e tyre të vogël.Endless Love . Happy weekend ! #mykhloeA post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on Feb 17, 2018 at 4:39am PSTPor së fundmi, këngëtarja seksi ka zbuluar pak fytyrën e ëmbël të vogëlushes së saj, nëpërmjet një fotoje që ka postuar në Instastory.Në foto shihet vajza e saj teksa është në gjumë, që i ka shtrënguar dorën mamasë së saj, Zaiminës.“Shtrëngimi më i bukur në jetë”, ka shkruar Zaimina përkrah fotos, ku shihet ..

Lexone

FOTOT: Në dush me vajzat seksi të “Grande Fratello”

Prej disa javësh në Itali ka nisur edicioni i 15 i reality show-t “Grande Fratello”.Ky format është padyshim mjaft i ndjekur falë konkurenteve bukuroshe që marrin pjesë në të dhe jo vetëm.Dhe prezenca e këtyre bukurosheve seksi, të cilat nxjerrin në pah hiret e tyre, nuk ka kaluar pa u vënë re nga mediat rozë, të cilat kanë fiksuar një tjetër moment, ku vajzat këndojnë në dush. (TemA)

Lexone

FOTOT: Njihuni me kryebashkiaken bukuroshe të Romës

Ajo quhet Virgina Raggi dhe që prej vitit 2016, drejton kryeqytetin italian të Romës.E zgjedhur si përfaqësuese e radikalëve të “Pesë Yjeve” të Bepe Grillos, pamja e saj reflekton të kundërtën e partisë që përfaqëson.Një fytyrë e ëmbël dhe bukuroshe, 39-vjeçarja është kthyer në yllin e kryeqytetit italian.(TemA)

Lexone