Home / Tag Archives: brother22

Tag Archives: brother22

Avicii publikon sot këngën më të re “Lay Me Down” (Video)

Tim Bergling, i njohur ndryshe si Avicii, Dj suedez, ka publikuar sot këngën e tij më të fundit me titull “Lay Me Down”. I radhitur i treti në listën e dj më të mirë në botë për vitin 2012 dhe 2013, ai është bërë i njohur me hitet “Wake Me UP” dhe “Hey Brother”.22 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Lexone