Home / Tag Archives: brendshmeve

Tag Archives: brendshmeve

Rihanna provokon me të zeza! (Foto)

Rihanna është mësuar të pozojë, provokojë dhe shijojë. Gjatë promovimit të linjës së saj të të brendshmeve, binte në sy ngjyra e zezë, të cilën Rihanna thotë se e parapëlqen shumë në krahasim me të tjerat.1 of 4E kush më mirë se këngëtarja mund t’i reklamojë të brendshmet “Savage X Fenty”. Këngëtarja 32-vjeçare ka ngritur temperatuarat me foto të nxehta në rrjetet sociale, ku fansat e kanë mbuluar me ‘like’.13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: “Provokacja” e Rihannës

Rihanna tërhoqi vëmendjen të dielën me një foto në Instagram.Këngëtarja e famshme postoi në rrjetin social një imazh ku shihet e veshur me bust të zi, që i nxirrte në pah format.Ish e dashura e Chris Brown po promovon linjën e saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”.Për këtë arsye, Rihanna shpërndau për fansat një foto ku nxirrte në pah “asetet”. (TemA)

Lexone

Koleksioni i të brendshmeve të Rihannës, me modele të kolme

Pak ditë më parë Rihanna prezantoi linjën e re të të brendshmeve “Savage x Fenty”. Mirëpo, ndryshe nga stilistët e tjerë, ajo zgjodhi ta bëjë prezantimin me modele të kolme.Së fundmi, 30-vjeçarja ka publikuar edhe një video të linjës së re, ku shfaq modelen e kolme Audrey Ritchie e veshur me të brendshme.Koleksioni do të promovohet zyrtarisht në 11 maj.savages come in all shapes and sizes!! ya ready? @savagexfenty MAY.11.2018A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Apr 29, 2018 at 9:57am PDT1 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone