Home / Tag Archives: brendshmet

Tag Archives: brendshmet

FOTOT: Kim nuk i lë vend imagjinatës

Kim Kardashian është ndër femrat më të komentuara në shtypin rozë.Ajo është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat llogarit miliona ndjekës.Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën kishte veshur një fustan transparent, i cili nuk i linte vend imagjinatës.Në atë fustan, bukuroshes i duken tërësisht të brendshmet, ndërsa në pjesën e sipërme nuk ka fare reçipeta. (TemA)

Lexone

Jane Alexander “çorodit” fansat (Foto)

Dua që ulin lehtësisht të brendshmet me një trup “fibër” për Jane Alexander në një foto intriguese të Manuel Colombo.1 of 7Foto e aktores dhe modeles me origjinë britaniku-italiane, ka marrë me mijëra ‘like’ në rrjetet sociale nga fansat.18 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Wanda Nara, spektakël jashtë fushës! (Foto)

Është krenare për Mauriton e saj. Gjithnjë. Me një zemër të vogël Wanda Nara shfaqet në krah të Mauro Icardi-t në një mbrëmje bamirësie.1 of 8Gruaja bukuroshe e futbollistit binte në sy me një veshje të zezë mbrëmjeje, me inserte transparence, nën të cilat dukeshin të brendshmet që mbulonte me vështirësi dekoltenë plot forma. Një spektakël jashtë fushës!.17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rihanna provokon me të zeza! (Foto)

Rihanna është mësuar të pozojë, provokojë dhe shijojë. Gjatë promovimit të linjës së saj të të brendshmeve, binte në sy ngjyra e zezë, të cilën Rihanna thotë se e parapëlqen shumë në krahasim me të tjerat.1 of 4E kush më mirë se këngëtarja mund t’i reklamojë të brendshmet “Savage X Fenty”. Këngëtarja 32-vjeçare ka ngritur temperatuarat me foto të nxehta në rrjetet sociale, ku fansat e kanë mbuluar me ‘like’.13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

‘Kapitenia’ seksi ekspozon të brendshmet (Foto)

1 of 6Ajo i ngriti temperaturat me filmin e saj sexy “Love Island”.Megjithatë, Caroline Flack nuk ishte e kënaqur me uniformën e saj seksi në reklamën e re, pasi ajo gjithashtu zgjodhi Instagramin për të ndarë foto të nxehta, ku mban xhaketën e saj të hapur për të shfaqur të brendshmet superseksi që mbante veshur.38-vjeçarja, e cila sapo është angazhuar në një lidhje me yllin e Apprentice, Andrew Brady, u treguar një “kapitene super e pacipë” kur u shfaq me të brendshmet me ngjyrë të kuqe në një ccast të nxehtë.5 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Goca e tatuazheve po merr “flakë”! (Foto)

1 of 4Jemma Lucy ju gëzua sot diellit të nxehtë të Qipros, teksa tregoi se i ka ‘fobi’, duke hequr të brendshmet e saj për të ekspozuar gjoksin bombastik gjatë një zhytje në det.Ish-banorja e famshme e Big Brother në Britani e nxehu së tepërmi situatën me “provokimin” e saj, teksa të gjithë sytë u kthyen nga superformat trupore të vajzës së tatuazheve.1 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone