Home / Tag Archives: bouchard

Tag Archives: bouchard

FOTOT: Tenistja seksi na prezanton rivalen e saj: E kam kushërirë

Eugenie Bouchard duket se nuk është e vetmja femër në fisin e saj që shquhet për forma perfekte trupore.Bukuroshja ka thënë se ekziston edhe një rivale që është kushërirën e saj, Mimi Bouchard.21-vjeçarja numëron plot 163 000 ndjekës në Instagram dhe ka grumbulluar aty mjaft fansa. (TemA)

Lexone

Motra binjake lë në hije tenisten (Foto)

1 of 5Eugenie Bouchard përveçse një prej tenisteve më në zë, ajo është edhe një prej femrave që zë shpesh faqet e para të mediave rozë për format e saj. Por këtë herë është motra e saj binjake Beatrice, që ka marrë të gjithë vëmendjen.Bukuroshja 24 vjeçare ka fituar një vëmendje të mëdha së fundmi me fotot e publikuara me bikini, duke lënë disa në hije motrën e saj teniste.30 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Sportiste të famshme dhe modele të “Sport Illustrated” (Foto)

Pas protagonizmit të gjimnastes Simone Biles dhe tenistes Serena Williams në vitin 2017, të tjera sportiste të famshme u zhytën në ujë duke pozuar për suplementin “Swimwear 2018” të Sports Illustated.Ato janë bukuroshet Eugenie Bouchard dhe Sloane Stephens nga sporti i tenisit, Aly Raisman nga gjimnastika, por edhe Paige Spiranac nga golfi. Eugenie Bouchard ka pozon për të dytin vit radhazi, duke lënë disi pas dore sportin e raketës.1 of 724 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone