Home / Tag Archives: bombastikedhe

Tag Archives: bombastikedhe

FOTOT: Modelja “tërbon” turistët, shfaqet topless në plazh

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe të martën Jemma Lucy u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, teksa tregoi më shumë se ç’duhet në plazhin e Qipros.Ylli 29 vjeçar i Ex On The Beach u paraqit topless në plazh, duke mbajtur gjoksin shpërthyes me duar. (TemA)

Lexone