Home / Tag Archives: bombastike

Tag Archives: bombastike

Adelina Berisha e ‘rrëzon murin’ me photoshop

Këngëtarja Adelina Berisha, sapo ka lanusar videoklipin e fundit si bashkëpunim të dytë me reperin Blasta, shkruan Kosovarja.Por, më tepër se sa vetë projekti, merr vëmendjen pamja e Adelinës e cila është e kuruar deri në detaje, ani pse të pasmet ‘bombastike’ të Instagramit i janë zbehur plotësisht.Këtë e dëshmojnë pamjet në sekuencat e klipit, teksa këngëtarja shfaqet provokuese, por me ndryshime drastike që të bëjnë ta mendosh nëse është ajo apo jo.Shikojeni.

Lexone

Titujt bombastikë dhe “pazari” me të vërtetën

Nga Edmond ArizajTragjike! Katastrofë! E paparë! Çfarë po ndodh? Ja çfarë ndodhi!Nuk do ta imagjinoni…mos e bëni këtë veprim…ja kush është…çfarë i tha…Janë vetëm pak, shumë pak nga titujt “bombastikë” dhe me gjysëm foto të portaleve shqiptare.Që të informohesh tamam, duhet të klikosh.Në 85 përqind të rasteve, nuk ka lidhje titulli me shkrimin brenda.Thjesht je klikimi i radhës.Janë shumë të rralla portalet që sillen si media, apo gazeta elektronike.Shumica dërrmuese luajnë enigmatiken, por kjo nuk do të ishte keq, sikur në brendësi të mos luanin gënjeshtaren.Pra me pak fjalë, tallje dhe shfrytëzim i besimit të publikut.A nuk ju kujton kjo fatin e gazetave print?Kur titujt vetëm bombastikë, pa asnjë të vërtetë brenda, i zunë vendin titullit të lajmit?Sa do zgjasi kjo hileja e kuriozitetit te madh?Unë besoj se jo përherë do ketë parti, politikanë, apo ndonjë biznesmen që do paguajë (nuk po them gjoba, sa lehtë thuhet kjo fjalë) për mbajtjen e portaleve.Besimi ..

Lexone

Kolumbia në Botëror mund të krenohet me gazetaren seksi (Foto)

Erika Fernadez është një modele kolumbiane që ka një pasion të madh për sportin. Ajo ka mundur të deprtërojë në botën e futbollit si prezantuese në kanalin meksikan “Fox Sport”, duke shfrytëzuar hiret e saj.Erika është shfaqur shpeshherë me bikini në transmetimet e drejtpërdrejta, pasi ka humbur bastin me pyetjet rreth futbollit.Modelja me forma bombastike u bë e famshme edhe për intervistën që realizoi me Ronaldinhon, ndërsa në “Rusi 2018” do të jetë e pranishme për të mbështetur Kolumbinë.1 of 65 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Perrie Edwards shkëlqen në Mikonos me bikini (Foto)

Në Instagramin e saj sapo ka arritur tetë milionë ndjekës dhe rol të pabesueshëm në këtë sukses kanë pasur padyshim fotot bombastike gjatë pushimeve të saj të nxehta në Mykonos të Greqisë.Perrie Edwards ndau sot me fansat e saj një tjetër sekuencë të fotografive me bikini, ku tregon format e saj mahnitëse.1 of 7Këngëtarja e Little Mix, festoi kështu numrin e lartë të ndjekësve me postimet e saj më seksi. “8million! Faleminderit, faleminderit”, shkroi ajo nën një foto me bikini të bardha.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Iva Aliko çmend rrjetin me të pasmet e saj (Foto)

Iva Aliko është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, kjo edhe falë formave të saj bombastike, të cilat Iva i ekspozon plot krenari.Së fundmi, ajo realizoi një set të nxehtë fotografik, ku ekspozonte asetet e saj trupore, si edhe një video mjaft seksi.Tani që ka ardhur vera, do të shikojmë më shumë nga Iva, e cila ka çelur sezonin veror me një sërë fotosh seksi. Veshur me një palë bikini që i nxirrnin në pah linjat seksi, Iva ka hedhur disa foto joshëse në Instastory teksa ekspozon të pasmet e saj të kolme.The post Iva Aliko çmend rrjetin me të pasmet e saj (Foto) appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Modelja seksi reklamon linjën e saj të bikinive, provokon me format trupore

Tashmë, Demi Rose është bërë një modele e afirmuar në botën e modelingut dhe nëpërmjet famës botërore që gëzon, 23 vjeçarja është në fokusin e çdo medie.IBIZA Sneak peak at my new collectionA post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on May 26, 2018 at 1:45pm PDTSë fundmi, Demi ka nxjerrë linjën e saj të bikinive, ku ka ekspozuar si gjithmonë, format e saj bombastike, duke çmendur fansat e saj të shumtë.Caption thisA post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on May 17, 2018 at 2:24pm PDTE veshur bardh e zi, modelja ka pozuar që nga plazhet e Ibizës, ku duket mjaft joshëse dhe seksi.The post Modelja seksi reklamon linjën e saj të bikinive, provokon me format trupore appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

E gjuajnë nga në të pasme këtë moderatore, arsyeja do t’ju habisë

Prezantueses meksikane të motit, Yanet Garcia i gjuajtën në prapanicë, në një transmetim live në TV, duke e quajtur një përpjekje për t’i sjellë fat kombëtares së Meksikës gjatë Kupës së Botës.27-vjeçarja, e quajtur “prezantuesja më seksi e motit në planet”, ishte “tabela e qitjes” së vullnetshme në një ritual të pazakontë, pasi dy bashkëpunëtorët e saj u rreshtuan pas të pasmeve të saj bombastike dhe i gjuajtën.Garcia paraqet motin për Hoy në televizionin meksikan dhe mbi të është përqendruar vëmendja e medias ndërkombëtare falë pamjes së saj të pabesueshme.Për më tepër fat ajo veshi edhe fanelën e ekipit kombëtar dhe një minifund të shkurtër me ngjyrë të kuqe. Sportisti Enrique Bermúdez de la Serna dhe mikpritësi Jorge Van Rankin i përplasën këmbët njëri pas tjetrit në format e saj mbresëlënëse.Bermudez i tha Van Rankin: “Jepi një goditje për fat të mirë!”The post E gjuajnë nga në të pasme këtë moderatore, arsyeja do t’ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

I gjuajnë në të pasme, për t’i sjellë fat Meksikës (Video)

Prezantueses meksikane të motit, Yanet Garcia i gjuajtën në prapanicë, në një transmetim live në TV, duke e quajtur një përpjekje për t’i sjellë fat kombëtares së Meksikës gjatë Kupës së Botës.27-vjeçarja, e quajtur “prezantuesja më seksi e motit në planet”, ishte “tabela e qitjes” së vullnetshme në një ritual të pazakontë, pasi dy bashkëpunëtorët e saj u rreshtuan pas të pasmeve të saj bombastike dhe i gjuajtën.Garcia paraqet motin për Hoy në televizionin meksikan dhe mbi të është përqendruar vëmendja e medias ndërkombëtare falë pamjes së saj të pabesueshme.1 of 8Për më tepër fat ajo veshi edhe fanelën e ekipit kombëtar dhe një minifund të shkurtër me ngjyrë të kuqe. Sportisti Enrique Bermúdez de la Serna dhe mikpritësi Jorge Van Rankin i përplasën këmbët njëri pas tjetrit në format e saj mbresëlënëse.Bermudez i tha Van Rankin: “Jepi një goditje për fat të mirë!”31 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos

Perrie Edwards, pjestarja bukuroshe e grupit të famshëm muzikor, “Little Mix”, ka treguar format e saj bombastike teksa është duke shijuar pushimet në ishullin grek të Mykonos.Holibob hat!A post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 4:23am PDTMe një palë bikini të bardha që i nxjerrin në pah asetet e saj, Perrie u ka demonstruar të gjithëve figurën e saj të palestruar dhe joshëse.Peaceful at lastA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 30, 2018 at 5:34am PDTI got sunshiiiiiineA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on Apr 20, 2018 at 5:58am PDTExploring & making memoriesA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 7:49am PDTThe post Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone