Home / Tag Archives: bombamadje

Tag Archives: bombamadje

Blerona Zeqiri takohet me ish të dashuren e Endrit Thaçit!

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të dashura dhe më të diskutuara në rrjete sociale, madje shpeshherë ajo kritikohet për pamjen e jashtme. Nuk e kishim ditur që Blerona Zeqiri dhe ish e dashura e Endrit Thaçit janë mike aq të mira. Blerona Zeqiri dhe modelja Drita Stublla duket …

Lexone