Home / Tag Archives: bollshme

Tag Archives: bollshme

FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

Lexone