Home / Tag Archives: blanchett

Tag Archives: blanchett

Cate Blanchett e Lea Seydoux magjepsin në Kanë (Foto)

Presidentja e jurisë Cate Blanchett dhe aktoja e jurisë Lea Seydoux, kanë magjepsur në tapetin e kuq në Kanë gjatë prezantimit të filmit polak, “Cold War” të regjisorit Paëel Pawlikowski. Është historia e një dashurie të pamundur, në bardhezi, në kohët e Luftës së Ftohtë.1 of 1111 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone