Home / Tag Archives: beqarise

Tag Archives: beqarise

FOTOT: Olivia e “djeg” në festën e beqarisë

Ajo ka kaluar tërë javën duke festuar fetën e beqarisë para martesës me Alex Bowen.Dhe Olivia Buckland nuk mund ta mbante gëzimin dhe entuziazmin e saj ditën e mërkurë, derisa po festonte ditën e fundit të beqarisë në Mykonos.Ylli 24 vjeçar dukej tejet seksi në bikini njëpjesësh të bardhë, në të cilin shkruan se do të bëhet nuse. (TemA)

Lexone