Home / Tag Archives: bellucci

Tag Archives: bellucci

Partnerja e re dhe seksi e Vincent Cassel (Foto)

Pas fundit të marrëdhënies së gjatë me ish-bashkëshorten Monica Bellucci, Vincent Cassel, 51 vjeç, nuk ka humbur kohë. Prej vitit të shkuar, aktori i famshëm francez është i lidhur me modelen seksi 21-vjeçare, Tina Munakey, e lindur në Sicili, por e rritur në Francë, me të cilën ka sfiluar në tapetin e kuq të Festivalit të filmit “Kanë 2018”.1 of 913 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone