Home / Tag Archives: befasuar

Tag Archives: befasuar

Lali Eri do të bëhet baba

E ka pranuar vetë! Pikërisht në ditën e fëmijëve, në 1 Qershor! Erion Veliaj do të bëhet baba. Në një foto të postuar në rrjetet sociale, ku është bashkë me Ajolën, urimi i Lali Erit i habiti të gjithë: “Gëzuar 1 Qershorin dhe nga ne te tre! Ju duam shume te gjithëve!”.Një super-lajm ky i kryebashkiakut të Tiranës, që i ka befasuar të gjithë ndjekësit.1 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Kur fati “të troket në oborr”, çifti gjen kasafortën me mijëra dollarë e stoli ari

Një çift në Staten Island të New Yorkut, u ka trokitur “fati në derë”.Çifti është befasuar shumë kur gjatë punimeve në kopshtin në oborr, kanë hasur në një valixhe misterioze të mbushur me para e stoli të vjetra.Brenda saj kishte 52 mijë dollarë dhe stoli me diamante, si dhe shumë unaza floriri.Megjithatë, ata e kuptuan që valixhja kishte të bënte me një vjedhje.Përveç arit dhe parave, në këtë valixhe kishte edhe një letër, në të cilën ishte adresa e një shtëpie, e cila gjendej në lagjen në të cilën banojnë çifti që gjetën paratë.Pasi shkoi në shtëpinë në të cilën ishte adresa në letër, burri zbuloi që fqinjët e tyre ishin plaçkitur në vitin 2011.Kështu, ata kthyen çdo gjë të gjetur te pronarët e plaçkitur. (TemA)

Lexone

DIREKT/ Nis me polemika ndeshja në Kukës

Kukësi ka mundësinë që me një fitore ndaj Lushnjes të sigurojë matematikisht pjesëmarrjen në kompeticionet europiane. Kukësi është skuadra më e mirë e momentit në Superiore së bashku me Luftëtarin dhe e ka të palejuar që të gabojë në shtëpi me Lushnjen, e cila ka rënë matematikisht nga Superiorja. Pavarësisht kësaj, myzeqarët e kanë befasuar Kukësin në fazën e dytë duke fituar në “Zeqir Ymeri” me rezultatin 3-1. Po ashtu verdhëjeshilët barazuan me Partizanin javën e shkuar dhe treguan dhe një herë që e vlerësojnë maksimalisht kampionatin.Kukësi-LushnjaKukësi: Frashëri, Zhderiç, Hoxha, Musolli, Rrumbullaku, Idrizi, Dzaria, Imami, Shkodra, Ethemi, Guri. Trajner: Peter Pakult. Të gatshëm: Koliçi, Peposhi, Joti, Balde, Sadiku, Koldashi, Bytyçi.Lushnja: Spaho, Magani, Koreshi, Premçi, Marku, Gava, Taullau, Pepa, Papa, Mone, Sefa. Trajner: Ilir Gjyla. Të gatshëm: Bejte, Pergjini, Haxhiu, Ademi, Meto.Kartonë të verdhë: 2′ SefaEPISODET2’ – Gabon mbrojtja e Kukësit, Sefa avancon par..

Lexone

Kukësi, për hakmarrje ndaj Lushnjës

Kukësi ka mundësinë që me një fitore ndaj Lushnjes të sigurojë matematikisht pjesëmarrjen në kompeticionet europiane. Kukësi është skuadra më e mirë e momentit në Superiore së bashku me Luftëtarin dhe e ka të palejuar që të gabojë në shtëpi me Lushnjen, e cila ka rënë matematikisht nga Superiorja. Pavarësisht kësaj, myzeqarët e kanë befasuar Kukësin në fazën e dytë duke fituar në “Zeqir Ymeri” me rezultatin 3-1. Po ashtu verdhëjeshilët barazuan me Partizanin javën e shkuar dhe treguan dhe një herë që e vlerësojnë maksimalisht kampionatin.Kukësi-LushnjaKukësi: Frashëri, Zhderiç, Hoxha, Musolli, Rrumbullaku, Idrizi, Dzaria, Imami, Shkodra, Ethemi, Guri. Trajner: Peter Pakult. Të gatshëm: Koliçi, Peposhi, Joti, Balde, Sadiku, Koldashi, Bytyçi.Lushnja: Spaho, Magani, Koreshi, Premçi, Marku, Gava, Taullau, Pepa, Papa, Mone, Sefa. Trajner: Ilir Gjyla. Të gatshëm: Bejte, Pergjini, Haxhiu, Ademi, Meto.

Lexone

E pabesueshme/ Kjo grua pretendon se ka ngelur shtatzanë me fantazmën pirate

Një grua e cila pretendon se është martuar me një fantazmë, ka befasuar shikuesit e ‘Loose Women’ kur tha se mund të jetë shtatzanë.Amanda Teague nga Irlanda e Veriut u shfaq në emision të mërkurën, ku u shpreh se ishte e martuar me një fantazmë të quajtur Jack.45 vjeçarja u shpreh se fantazma i kishte thënë që ishte një pirat Haitain që vdiq në shkellin e 18-të dhe se është me flokë të zeza, megjithëse ajo kurrë nuk e ka parë atë.Amanda, e cila punon si imitues i Jack Sparroë tronditi shikuesit kur tha se periodat e saj nuk po i vinin dhe se mund të ishte shtatzënë.Ajo shpjegoi: “Nuk më erdhën periodat një muaj dhe shkova tek gjinekologu. Më tha që isha shtatzënë dhe unë isha ‘nuk është e mundu’. Në ekzaminimet e mëtejshme insistova për të bërë testet. Unë flisja me Jack rreth kësaj dhe më tha qartë që nuk është e mundur që një fantazmë të ketë biologjikisht një fëmijë me një qenie njerzore. Kështu që jam e sigurtë.”Deklarata e saj habiti shikuesit të cilët shkruajtën në Twi..

Lexone

Dhëndri e nxjerr nusen me dhunë nga vetura, kur ta kuptoni arsyen do të habiteni

Burri i njohur vetëm me mbiemrin Li, i ka befasuar të pranishmit në Sichuan të Kinës, kur e ka nxjerr nusen dhunshëm nga vetura. Ende nuk dihen arsyet, por besohet se ai është nervozuar sepse ajo kishte shpenzuar afro 30 mijë euro për ceremoni, pa dijeninë e tij.Mirëpo, të tjerët shkojnë edhe më larg duke thënë se ajo ka fjetur me ish-të dashurin një natë më parë dhe i ka treguar derisa po udhëtonin.Ngjarja është publikuar edhe nga mediat që kanë shkruar se nusja ka fëmijë me një tjetër, ndërsa bashkëshorti saj i ri nuk e dinte që ekzistonin, prandaj veproi në këtë mënyrë.

Lexone

Befason vajza e Sabianit, shfaqet pa make-up

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabian, ka befasuar me publikimin e fundit.Kejsi Medini shpesh ndez rrjetin për shkak të fotove të saj provokuese. Por këtë herë modelja ka treguar se si duket pa grim.Anëtarja e OTR, duket super sensuale edhe pse pa pikë make up. Burimi: Gazeta ExpressThe post Befason vajza e Sabianit, shfaqet pa make-up appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Engji ende pa u fejuar, po martohet? Shikoni kurorën e saj

Engji u bë një këngëtare që u pëlqya shumë nga të njëjtit fansa të nënës së saj, Shyhretës. Këngëtrja më e re e Mushtishtit shpesh edhe provokon me foto në rrjetet sociale. Dhe siç e dijmë ajo është ende beqare dhe me provokimet e tilla ajo tenton të bëjë për …

Lexone