Home / Tag Archives: bashkeshortit

Tag Archives: bashkeshortit

FOTO/ Dhurata bashkëshortit për përvjetor, një plantacion me… kanabis

Ayda Field ka vendosur t’i bëjë një dhuratë të shtrenjtë bashkëshortit të saj Robbie Williams, për përvjetorin e tyre të martesës dhe duhet theksuar se kjo nuk është një dhuratë e zakonshme.Robbie në shumë intervista ka pranuar se është konsumues i rregullt i marijuanës. Ai e cilëson këtë bime si e vetmja që ka veti qetësuese e kurative dhe tashmë që është e legalizuar në Los Angeles, asgjë nuk e ka ndaluar gruan e tij t’i blejë një plantacion të tërë.Plantacioni që ajo i bleu është i krijuar në bodrumin e një vile në L.A dhe sa herë që artisti të ketë nevojë për të tymosur mund ta bëjë këtë fare thjeshtë dhe në sasi të palimituara.

Lexone

Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!

Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë.  Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Së fundmi Sahidja, ka publikuar një fotografi të bukur përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21 Çifit po duket shumë bukur duke ecur dorë për dore rrugëve të …

Lexone